NEGÜZELSÖZLER

HOŞGELDİNİZ

YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ

YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU 
YILLAR!!

Whatsapp için güzel bir yılbaşı mesajı 


[31/12 12:15] E: 🎄🎅💐👏👏

[31/12 12:15] E: ✨2⃣✨0⃣✨1⃣✨5⃣✨

[31/12 12:15] E: 🎊🎉

[31/12 12:15] E: Yeni yılınız kutlu olsun 🎄🎅🎁

[31/12 12:15] E: 🌲

[31/12 12:15] E: Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatı dolduracağı bir yıl dileğiyle... Mutlu yıllar..YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ


Yeni gelen yılda huzur mutluluk umut ediyoruz.içimizi tatlı bir heyecan kaplıyor.Heyecanımız coşkuyla birleşip sonsuz huzur ile birleşiyor.Yeni yıl hoşgelsin.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.


Hiç yanlış yapmayan insanlar genellikle hiçbirşey yapmazlar.2015 yılda yanlışlarımızın az,başarılarımızın devamlı olması dileğiyle..


YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ


İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

2015 hoşgeldin,umarım eli boş gelmedin.Mutluluk getirdin bol bol,huzur.şans.para yanı sıra.Senden umduklarımız bunlar.MUTLU YILLAR

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle

Sıkıntılarımızı,üzüntülerimizi,hastalıklarımızı 2014 ile uğurlayalım,2015 güzellikler,sevinçler,sağlıklı bir ömür getirsin bize..Mutlu yıllar

Her yeni yıl ,yeni tazelenen sevgilerin habercisidir.2015 yılıda böyle olsun ama hep güzel olsun.Nice yıllara..

Keşke dediğiniz herşey bu yılda ayağınıza gelsin.2015 uğur getirsin hayatınıza.Hep gülücükle geçsin yeni yıl,üzüntü,gam,keder kalsın geride.MUTLU YILLAR
2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2014 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!
YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Gülücükler dünyaya,umutlar yeryüzüne yağsın,yeni yılda evlerimiz neşe dolu lsun.Yeni yıl mutlulukla karşılansın.Hoşgeldin 2015


YENİYIL SÖZLERİ- YENİ YIL MESAJLARI- YENİ YIL SMS-2014 YENİYIL SÖZLERİ

2015 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2014 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

2015' te 
gülmekten yanakların çatlasın.. 
paranı koyacak cüzdan bulama... 
bankalar "yatırım" hesabın için telefonlarda kalsın... 
sağlık bedeninden aksın... 
aşk kalbini patlatsın...
sen ışıl ışıl ol, herkes peşinde dolaşsın...
başarıların dillerde dolaşsın.....
yastığa koyduğun kafanda "huzura" daha fazla yer kalsın....
ve her gece "iyi ki bunları yaptım,"
"iyi ki bunları yaşadım" diyerek uyu...
yaşadıklarından ne öğrendiğini fark ederek... büyüyerek...
yaşadığınherşeyden ve herkesten özgürleşerek...
YALNIZCA kendin olarak... kendin için yaşayarak...
Her sabah 
r sevinçle uyan..daima ileriye bakarak..

Mutlu Yılla
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
2015 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...
En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..
Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..
Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

Hiç yorum yok:

 

Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Güzel Sözler Emailinize Gelsin