iyi akşamlar mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

İyi Akşamlar Mesajları

Geceniz uzun gönlünüz huzur dolu olsun.İyi akşamlar
Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, biricik sevdiceğim iyi akşamlar

yer yüzünde senin kadar candan senin kadar huzur veren bir başka varlık daha tanımadım. Hayatıma girdiğin günden beri çok mutluyum ben.iyi akşamlar aşkım
Kırılsa da kalbim, o kalbi yeniden onaracak olan sensin. Yok olsa da geleceğim, o geleceği baştan kuracak olan yine sensin. Ben bu hayatta hiçbir şey olsam, sen beni her şey yapacak olan tek kişisin.İyi akşamlar aşkımGönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı Akşamlar.

Şimdi sen uyurken pencerenin kenarından sızan sokak lambasının loş ışığı o güzel yüzüne değecek, ben ise sabaha kadar seni düşüneceğim Aşkım iyi akşamlar

Akşam yemeğimim tadı olmuyor sensiz, sen yanımda olmayınca kalıyorum kimsesiz, Sen benim yanımda olunca mutluluğum tarifsiz. İyi akşamlar Meleğim.

Arkadaşım iyi akşamlar, sözlerim için özür dilerim seni kırmak istememiştim, sadece seni güldürmek istemiştim. Tekrar özür diliyorum. İyi akşamlar. 

Biz çok iyi anlaşan iki iş arkadaşıyız ama ben seninle arkadaştan daha derin duygularda buluşmak isterim. İyi Akşamlar. 

Akşamın güzelliği yüreğine konsun, gecen güzel uykuların mışıl mışıl olsun. Güzelime iyi akşamlar olsun.

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

Seninle birlikte güzel bir gün geçirdik. Bana bu güzel günü yaşattığın için teşekkür ederim. İyi akşamlar. 

Kalbim Sana Emanettir Sevmesende BirGün Olsun Beni Hatırla. İyi akşamlar.

Ben şimdi senden ayrılıyorum ama sen yatınca hemen senin rüyalarına geleceğim, o güzel yüzüne bir buse konduracağım ve sabaha kadar seninle olacağım. İyi akşamlar benim uykucu meleğim. 

Bugünde halinize şükürler ederek mutlu bir şekilde günü bitirdiyseniz ne güzel sizlere. Dostlarım iyi akşamlar olsun.

Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde başladığımız günü aynı şekilde tamamlamak nasip oldu. Yüce Mevla’ma şükürler olsun. İyi Akşamlar olsun. 

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Senle birlikte iken elin elimden düşmüyor, senden ayrılınca senden bir mesaj gelecek diye telefonum elimden düşmüyor. İyi akşamlar

Senden ayrılıp eve doğru yürürken ayaklarım ileriye değil geriye doğru gidiyorlar. Onlar bile senden ayrılmak istemiyorlar. Akşamın güzel ve iyi olsun.

Senin yüreğin güzel olursa, sözün de güzel olur, yolunda güzel olur, sonun da güzel olur. Kötüler mi? Boşver onları SEN HERKES hakettiğini elbet bir gün bulur.HUZURLU MUTLU AKŞAMLAR

Sevda çöllerinden esen bir fırtına olsam, odanın penceresinden hafifçe içeriye dalsam, sen güzel güzel uyurken başucunda seni izlesem bu beni dünyanın en iyi insanı yapar Bitanem. Görüşmek üzere iyi akşamlar. 

Bugün bitti peki hiç düşündün mü yarın olacak mı diye? Yarın sabah gözlerini açamayıp sevdiklerini görememeyi hiç düşündün mü? O yüzden her gününe şükür et. Doğan her gününe iyi dileklerle başla, batan her güneşte yaşanan mutlulukları düşün. Hayırlı akşamlar.

Bu akşamda herkesler yatınca odama çekildim. Birden odamda oturmuş beni bekliyordun yanına geldim elini tuttum, yanağına senin kadar güzel bir buse kondurdum ve kulaklarına seni sevdiğimi fısıldadım duydun mu? İyi akşamlar sevgilim. 

Dostlarla olan zamanın kıymetinin değeri biçilemezmiş. Bugün dostlarımla geçirdiğim güzel bir gün için herkese teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar. 

Her batan güneş ömrümüzden bir gün daha götürüyor ama iyi tarafı doğacak olan güneş bize yeni umutlarla dolu bir gün daha getiriyor. Herkese iyi akşamlar olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? İyi Akşamlar Sevdiğim

Akşam olunca dalgalar daha da bir hırçınlaşıyor, sanki bana daha ne duruyorsun git kapısına dayan sabaha kadar penceresinin önünde bekle diyor. 

Sevgi; insanın kaIbinde tomurcukIanan nadide bir çiçektir. Mühim oIan onu yara aImadan yaşatabiImektir.iyi akşamlar 

Üniversite yıllarım en mutlu zamanı seninle geçirdiğim zamanlardır. Seninle olan günlerim paha biçilemez. Senin için yaşıyor, senin için ölürüm. İyi akşamlar Aşkım.

Kar tanesi gökyüzünden yanağına oradan da eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım. İyi Akşamlar

Akşam güneşi batarken biz yine birbirimizden ayrılıyoruz ama sabah yeniden birlikte olacağız. Hayata yeniden bağlanacağız şimdilik iyi akşamlar. 

Herkese iyi akşamlar olsun, Allah’ım herkese eşiyle, çocuğuyla huzurlu ve mutlu bir akşam nasip etsin. Sağlıklı bir şekilde yeni güne başlamak nasip etsin. İyi akşamlar

Akşam olunca gökyüzündeki yıldızlar seni gördüğü zaman kıskançlıktan çatlasın bizden güzelmiş diye. İyi akşamlar Ayyüzlüm. 

Gönlünüzce bir akşam geçirmeniz dileğiyle iyi akşamlar diliyorum. Sana iyi akşamlar mesajları gönderiyorum.

Gün boyu Allah’ım bugün hiç bitmesin dedim ama yine de bitti, senin yanından hiç ayrılmak istemedim. Gün battı, ayrılık vakti geldi. İyi akşamlar Bitanem.

Allah'ım herkesin içinde saklı bir derdi var; Kimi eşiyle, kimi evladıyla, kimi anne babasıyla, Kimi komşusuyla, kimi arkadaşıyla... Yarabbi kalbimizde saklı derdimizi yalnız sen biliyorsun Sen dertli kullarına yardım eyle. İyi Akşamlar.

DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM.İyi akşamlar

Dün yaşanmışlar, bugün yaşananlar, yarın yaşanacaklar gibi kalbim her zaman seninle atacak, Yalnız kaldığın zaman elini kalbinin üstüne koy ben seni hep orada bekleyeceğim birtanem. İyi akşamlar. 

Sabah her zamanki yerde seni bekliyor olacağım. Fazla bekletme hava soğuk üşüdüğümden değil, seni bir an önce görmek istememden. İyi akşamlar erken görüşmek üzere…

Gün biter akşam başlar, akşam biter gece başlar, işte bu vakitler de benim sevdiğim beni düşünmeye başlar çünkü şuan bende onu düşünüyorum. İyi akşamlar Sevdiğim. 

Her akşam sonrasında başka bir akşam. Her akşam anlamsız bir bilmece. Ve yine her akşam aynı düşünce ve yine sen. İyi Akşamlar

Akşam yemeğin mutluluk kıvamında olsun, çayının her yudumu sana keyif versin. Akşamın huzurlu ve mutlu olsun. İyi Akşamlar.

İnsan akşamı mutlu geçirirse yeni güne daha mutlu başlar. Akşamınız huzurlu ve mutlu olsun.

Sen benim ilk aşkım değilsin ama doğuştan tek aşkım olur musun? Elimi tutup benimle beraber hayaller kurar mısın? İyi akşamlar tek aşkım.

İçimdeki volkan gibi patlamaya hazır mutluluk seninle gün yüzüne çıktı. Mutluluğumun adı sen oldun. İyi akşamlar mutluluğum.

O gece o müthiş deniz durgundu. Ömründe susmayan rüzgar yorgundu. En kara gönüller aya vurgundu. Leyla’yı içinde bulan er gibi. İyi Akşamlar

Akşamın hüznü çöktü yine Şalale misali akarken gözyaşlarım Kelimeler boğazımda düğüm düğüm yutkundum Işığım ol .İyi akşamlar

Sen yanımda olmayınca her şeye, herkese sinir oluyorum ve sana sesimi duyurana kadar iyi akşamlar deyi haykırmak istiyorum.

Akşam olunca karanlıklar çökünce, sen benden usul usul gidince sanki dünyam yıkılmış, hayatım bitmiş. Seni çok Seviyorum Canım. İyi Akşamlar. 

Kendimi seni sevdiği için seviyorum. Seni çok ama çok seviyorum. İyi Akşamlar.

Dünya kadar mirasın olsa bile, sevdiğinin bir gülüşü etmez. İyi akşamlar gülüşünü sevdiceğim.

Bir akşamım değil bütün akşamların sana feda olsun. Aşkımın akşamı güzel olsun. İyi akşamlar MANOLYAM..! 

Ne zor bir seçimdir yürek ile akıl arasında seçim yapmak. Ne zordur sevdiğine bir nefes kadar yakın olup da uzatıp dokunamamak. İyi akşamlar

Sana duygularımı uzun uzun anlatmak istedim. Seni ne kadar çok sevdiğimiz yazdım yazdım sildim. Çünkü sana olan sevgimi anlatacak kelime bulamadım. Bebeğim seni çok seviyorum iyi akşamlar.

Seninle gün boyu birlikte gün biter bitmez telefona sarıldık, telefonumuz olmasa birbirimize güvercin yollardık, güvercin olmasa maniler yazar aracılar yoluyla gönderirdik. Yani sevdiğim ben ne yapar yapar senin kokunu duyardım. İyi akşamlar Bitanem.

Marifet bir kişiyi sevmek değil, asıl marifet bir kişiyi her gün bir önceki günden bir fazla sevebilmektir. Seni her geçen gün daha çok SEVİYORUM..! 

Sensiz saatlerin ilk saniyesinde bile seni deliler gibi özledim. Bu gece de odamda yalnızlıkla beraber sabah kadar seni düşüneceğim. İyi Akşamlar Aşkım.

Akşam bir günün hesabının görüldüğü zamandır. Akşam ortaya çıkar gün boyu yaşanılan iyi veya kötü duygular. Hayaller kurulur, yaşanılanlar tekrar gözden geçirilir. Yeni günün planları da akşamdan yapılır. Yeni umutlar, yeni hayaller kurulur. Eksik kalan mutluluklar tamamlanmak, söylenemeyen sözler söylenmek istenir yeni doğacak günde. Bazıları için ise akşam gün boyu ayrı yerlerden gelip kavuşmanın anıdır. Gün boyu yaşanılanların birlikte paylaşılmasıdır.

İstemiyorum güneş batsın, istemiyorum akşam olsun. Kısacası ben senden hiç ayrılmak istemiyorum İyi akşamlar Bitanem.

Akşam oldu işçiler döndü evlerine, kuşlar çekildi yuvalarına, ben sensiz çekilmek istemiyorum odama. İyi akşamlar sevgilim.

Sevdiğiniz herşey, sevdiklerinizle beraber olsun.iyi akşamlar

Geçirdiğimiz bu güzel gün sana binlerce kez teşekkür ederim. Seninle bir gün değil bir yıl geçirsem bile yine bana yetmez ama yine de bir günde olsa bana bu mutluluğu yaşattığın için teşekkürler. İyi akşamlar

Özlemle, hasretle günleri sayarken yine bir gün daha bitti güneş batmak için hazırlık yaparken, akşam kızıllığında sen geldin aklıma, seninle yaşadığımız güzel günler canlandı. Seni Seviyorum Cantanem..! 

Bülbül güle, abdal düğüne, çocuk oyuna doymazmış. Bende sana doyamıyorum Bitanem iyi akşamlar.

İY-İ-?-A-K-Ş-A-M-L-A-R-????? ????Gün Biterken, Sevdiklerinizin Sevgisi ?????Sarsın Dörtbir Yanınızı ???? ??????Güzel Bir Akşam Dileklerimle...? Sevin Sevilin Her Anı"nız Sevgi Dolu Olsun Dostlarıma Sımsıcak Sevgilerimle ??YÜREĞİMDEN YÜREKLERİNİZE?? Kucak Dolusu SEVGİL??Her Şey Gönlünüzce Olsun

İyi akşamlar bebeğim gün boyunca aklımı aldın, şimdi hayallerimi, birazdan da rüyalarıma gireceksin. Benim her anım seninle güzel Biriciğim.

Birini sevmek için nedenlerin yoksa onu gerçekten seviyorsundur.İyi akşamlar

Hiçbir akşamım olmasın sensiz, güneşim doğmasın sensiz, biz ikimiz ruh ikiziyiz. İyi akşamlar cantanem.. 

Bazı insanlar gelince, bazı insanlar gidince güzel. Kimse hayatınızdan gitmesin diye uğraşmayın. Çünkü nasıl gitmek isteyen bir bahane buluyorsa, yanınızda olmak isteyen de bunun bir yolunu mutlaka bulacaktır. MUTLU AKSAMLAR...
  
Günün yoğunluğunu attığımız stresimizin azaldığı, huzurlu bir akşam olsun.İyi akşamlar

Vedasından mıdır günün? Yoksa kızıllığından mıdır hüzün? Bir gün daha eksildi ömürden, Sen üzgün, ben üzgün, gün üzgün. Mutlu akşamlar 

Herkes Mahsum GüLücükLerin, Rengarenk GözLerin Esiri OLmus ..iyi akşamlar

Akşam hüzün değil, HUZUR getirsin evinize, yüreğinize. Sevdiklerinizle birlikte hoşsohbetli Bir Haftasonu Olsun inşallah İYİ AKŞAMLar

Hani bir selam beklersiniz ya, Uzaklardan... Kimden olursa olsun, Unutulmamışım dersiniz ya.. O selam benden size olsun.. Mutlu Akşamlar <3

Kapınız ,pencereniz hep güzelliklere açılsın Kara tren size güzel haberler getirsin ,uzakları yakın eylesin😘 Akşamınız hayr olsun efendim💚

Batan güneş teselliniz,Doğacak güneş umudunuz olsun.Mutlu huzurlu akşamlar

"Eylüldür ya; Yaprak her tutunduğu daldan,önce kurur, sonra düşer... İnsandır ya; O da her güvendiği daldan, önce kırılır, sonra düşer..iyi akşamlar

 Akşamı Güzelleştiren Sevinçler Mutluluklar, Özlemler Ve Düşlerdir Sevdiklerinizle Birlikte Tüm Bu Güzellikleri Yaşamanız Dileğiyle ?? Hayırlı Huzurlu Akşamlar Dilerim

Dilerim ki yaşadığınız her günün yarını, bugünden daha güzel olsun. Huzurlu, Mutlu AKŞAMLAR OLSUN

Yürekten İstediğimiz Ne Varsa, Hayırlısıyla Ömrümüze Nasip Olsun İnşaALLAH...Mutlu Akşamlar

Akşam olur; Gün eskir Eskimeyen bir kaç şey varsa Hayata dair Biri YARIN Biri UMUT Biri SEVGİ 'dir MUTLU AKŞAMLAR.

Unutma! Güneş parlıyorken seni herkes sevebilir. Ama seni kimin gerçekten sevdiğini ancak fırtınalar estiğinde anlarsın.iyi akşamlar

Kaybedecek Bir Şeyimiz Yok Belki, Ama Daha Kazanacak Çok Şeyimiz Var.İyi akşamlar

Bir akşamı değil, binler akşamı sana armağan ediyorum ve ben senle yaşamak ve yaşlanmak istiyorum. Mutlu Akşamlar. 

Özlemle özlenmektesin, Sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin. Özlenenlerin içinde en özelsin..İyi akşamlar

Ay ışığı altında sana aşkla sarılıp, Kulağına aşkımızı fısıldarım doyasıya. Tek sırdaşım, aşkımızın şahididir ayışığı. Ona anlatırım geceleri seni ve aşkımızı. Mutlu akşamlar.

İmtihân dünyası burası. Şükür ister, sabır ister, tevekkül ister.. Öldüm bittim dediğin ânda gelir güzellikler.İyi akşamlar

Ne kadar zamanımız kaldı bilmiyoruz ve hala birbirimize geç kalmak için oyalanıyoruz. Korkak kalplerimizi birine sunmaya cesaret dahi edemiyoruz. Oysa insan koşmalı sevdiğine bir şarkıları daha olması için, beraber bir film daha izleyebilmek için, elini birkaç dakika daha fazla tutabilmek için iiyi akşamlar.(Ahmet Batman)

Akşamınız Güzel, Yaşamınız Huzurlu, Hüzünleriniz Uzak, Sevdiklerinizin yakınınızda olması, Yüzlerinizin gülmesi, Sözlerinizin sevgi dolu olması dileklerimle... Hayırlı, Huzurlu A k ş a m l a r

Nereye gidersen git,Ne kadar yorulursan yorul, Sadece evinde dinlenirsin.ALLAH evlerimize sevgi, huzur, mutluluk versin inşALLAH.Huzurlu Akşamlar

Hani bir selam beklersiniz ya, Uzaklardan... Kimden olursa olsun, Unutulmamışım dersiniz ya.. O selam benden size olsun.. 😊 Mutlu Akşamlar

Görmediğim ama yüreğimde hissettiğim,Güzel dostlara da selam Kalbiniz umut Yuvanız huzur bereket dolu olsun.Mutlu akşamlar

Özlemin hiç dinmez bir sızıdır; her şey biraz eksiktir onunla. Ve özlemin hiç kaybolmaz bir ışıktır; her şeyin rengi biraz değişir onunla. Ve sen gelince her şey tamam olur ve asıl rengine kavuşur. Ben gibi!..İyi akşamlar

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın!!İyi akşamlar aşkım

Gözlerimi kapattım ve rüzgarların kulağına senin adını fısıldadım. Bütün dünyaya duyursunlar diye.İyi akşamlar

Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.. - İlhan Berk İyi Akşamlar

Sensiz anlar başlıyor yine sabaha kadar tavana bakıp dururum herhalde. İyi Akşamlar Ayışığım. 

Her sabahın akşamı vurur beni inceden, yıldızlarla avuturum kendimi sensizliğin karanlığında, ve her gecenin koynunda adını yazarım boş duvarlara. İyi akşamlar

Artık anlatmak istemiyorum. Anlaşılmakta istemiyorum. Bir avlu istiyorum. Bir kıyı. Sessiz, sakin bir balkon.. Ve Huzur...İYİ AKŞAMLAR

Sensiz saatlerin ilk dakikalarında bile seni deliler gibi özledim. Bu gece de odamda yalnızlıkla beraber sabah kadar seni düşüneceğim, başladı AŞK nöbetim. İyi Akşamlar Aşkım. 

Kızarım, kavga ederim, küserim ama. Seni en çok ßEN Severim.! ♡ Anlatabildim mi?İyi akşamlar 

Yorgun bir akşam uzanırken kente, Bir gülümsesen, İklimi değişir sokakların... Tüm yorgunluklar yerini huzura devreder, Aşk'a saygıdan Sen taa ordan bir gülümsesen Benim burda gönlüm şenlenir... :) <3 Mutlu Aksamlar.

Her insanın kalbini ısıtacak bir ses tonu vardır.İyi akşamlar. 

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil.İyi akşamlar aşkım

Güzel bir gün nasıl başlıyorsa dünyamda, güzel bir akşamda ancak seni gördüğümde anlam kazanacaktır, İyi Akşamlar Sevdiğim.

Artık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana 
  
Selam olsun, gözümün görmediği ama yüreğimin hissettiği yüreklere. Hayırlı akşamlar. 
Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun...iyi akşamlar sevdiğim 
Hızlı değil tadını çıkarabileceğiniz ,bol kahkahalı eğlenceli bir akşam sizin olsun.Hayırlı akşamlar

Hızlı değil yavaşca yaşamak istiyorum seni. Seni yaşarken büyüle beni birtanem.. Sihirli bakışlarınla hayatımı kendine al aşkım iyi akşamlar.

Seven sevdiğini hiç aklından çıkarmaz. Sabah kalkınca aklımda sen, Gece yatarken aklımda sen. Rüyalarımı süsleyen yine sen. Rüyalarımın prensesi iyi akşamlar.
Mutlulukların peşinizi bırakmadığı,üzüntülerin size yaklaşamadığı en güzel akşamlar  şizlerin olsun

Her akşam olduğu gibi bu akşamda sensizliğin sebebi sensin Biriciğim! Göz Bebeğim! Cancazım! Sevgi dolu İyi Akşamlar
Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. İyi akşamlar. Can Yücel,

 Gözlerin kadar güzel bir gece bulamadım. Uykularım bile dağınık sen olmadığın için. Peki ya senin için geceler iyi geçiyor mudur?

 Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye iyi akşamlar aşkım. 

“Terketmedi sevdan beni, Aç kaldım, susuz kaldım, Hain, karanlıktı gece, Can garip, can suskun, Can paramparça…iYİ AKŞAMLAR

Bu akşam huzur koksun her yanın,gülücükler konsun yanağına mutlu akşmlar solyanım..


Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar. 


 Sevgi Dolu Bir Akşam Dileğiyle Herşey Gönlünüzce Olsun.


 Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…


Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere er geç varır İyi akşamlar


Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması!  iyi akşamlar


İslamiye Güneş Gibidir Üflemekle Sönmez
Gündüz Gibidir Göz Yummakla Gece Olmaz
Gözünü Kapayan Sadece Kendine Gece Yapar .


Her karanlığa kokunla başlamak aydınlığa bakmak seninle ,sen varsan güzel gece sen varsan anlamlı loş ışıklar.Sevgilim yaşayacağız daha  çok romantik akşamlar var...


Asil marifet,
Ayni kisiyi
Her gün yeniden sevebilmektir.İyi Akşamalar


Dalında utancından kızaran elma gibi, alçak gönüllü olmalı insan. Unutma; Bolluk içinde mağrur olan, yokluk içinde mağdur olur.iyi akşamlar


Gülerseniz, dünya da güler. Ağlarsanız, yalnız ağlarsınız.İyi Akşamlar

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Nasılmı sevdim herkese yol sana sol yanımı verecek kadar.İyi akşamlar.


Şu an yanında olmayı çok isterdim.Ama değilim.Sen oradasın ve orası ne kadar şanslı olduğunu bilmiyor.İyi AkşamlarSeni sen yapan başkalarının ayak izleri değil, kendi adımların olsunİyi Akşamlar 


Bak! Gökte yay gibi uçan şu turnalaraUçarlarken bir yaşamdan bir başkasınaBulutlar da birlikte gidiyor onlarla.İYi Akşamlar
Artık acımış bir çaydan farkı yoksa yaşananların, Yeni bir demlik çay ocağa koymanın vakti gelmiştir ...İyi Akşamlar


 Yine gün bitti telefona kaldık oda olmasa ne yapardık birer güvercinmi yollardık yoksa dumanlarlamı haberleşirdik ben neyapardım mesala balkona çıkar sana seslenirdim hissederdin herhalde iyi akşamlar bitanem


Akşam hayal tarafımdan Kıyıma vuruyorsun Tek gerçeğim oluyorsun Gece ten tarafımdan Kıyıma vuruyorsun Yeniden doğuruyorsun


Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile, kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile belli olur.iyi akşamlar


İki Çeşit Uyku Vardır 1 Gece Gelmeyen 2. Sabah Gitmeyen Nolacak Bizim Halimiz..iyi akşamlar
Öyle Bir Sevki Beni Ben Bİle Kıskanayım Kendimi iyi akşamlar

Ama ben en çok şeyi en kısa zamanda sana söyledim Yalnız Sana İyi akşamlar


İçinde yalnızca, sen olduğun için
Sana karşı duyduğum bir duygu olduğu için seni Seviyorum İyi Akşamlar

Maddî musibetleri büyük gördükçe büyür, küçük gördükçe küçülür.İyi Akşamlar


Bir kadının güzelliği bilmiyorum kaç para eder; ama sevdiğin kadının gülüşü dünyalara değer...iyi akşamlar


Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum iyi akşamlar canım
Ben seni bir okyanusun derinliginde buldum da sevdim Parlak bir inciydin benim için Paha biçilmez bir inci Ben seni soguk ve yagmurlu bir günde Seni düsünürken gülüsündeki sicakligin içime dolup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece selvi boyun,siyah saçlarin yada kara gözlerin Güzel bir yüzün var diye degil Fikirlerinle,konusmandaki güzelligin ve benim o kor halde yanan yüregimle sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdimHer akşam, sonrasında başka bir akşam
Her akşam, anlamsız bir bilmece
Ve yine her akşam aynı düşünce :)  (İyi Akşamlar )Akşam çayın keyif dolsun sevdiğim,her yudumda beni hatırla.İyi Akşamlar.


Ta bizim evden Sesleniyorum Akşamınız Hayırlı ve güzel geçsin..

Resim iyi geceler Mesajaları İçin Tıkla
Ne yazık ki, bazen insanlar siz bağırmadıkça duymuyorlar. İyi Akşammmmmllllaaaarrrrrrrr


Bu kadar yürekten çağırma beni!
Bir gece ansızın gelebilirim.
Beni bekliyorsan, uyumamışsan,
Sevinçten kapında ölebilirim.
(İyi Akşamlar Bitanem)Ümit Yaşar OğuzcanSana huzur veren insanlar her zaman çevrende ,huzursuz edenler yanına bile yaklaşamasın sevgilim.Mutlu AkşamlarGünün tükendiği bu saatlerde Tüm doğa canla başla çalışıyor. Gece vakti bu yıldızlardan inen Ne acayip bir korkudur kim bilir? İyi Akşamlar


Sen yaşadığım bir ömür gördüğüm en güzel günlerimsin sen her gece rüyalarıma giren bir tanecik sevgilimsin iyi akşamlar


O gece o müthiş deniz durgundu,
Ömründe susmayan rüzgar yorgundu,
En kara gönüller aya vurgundu
Leyla’yı içinde bulan er gibi. İyi Akşamlar(Hüseyin Nihal Atsız)Bir anı bile kalmamıştır, Geceler boyu sevişmelerden; Binlerce yıl uzaklardadır, Binlerce kez dokunduğun ten; İYİ AKŞAMLARinsanlar hep konuşur Çünkü Hayat senin tasası onlarındır.Takma Kafana İyi Akşamlar
Benim en güzel düşlerim içimde kaldı,Bu düşler seninle açığa çıktı.İyi Akşamlar.

Akşamları dalga sahile vurur, Kaybolan cananı arar gibi ; Bulamaz köpürür sonra durulur, Bizlere birini sorar gibi ; iyi akşamlar

» Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum iyi akşamlar Aşkım.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular,

bugün varsın yaşadın peki ya yarın yarın sabah gözleri açamayıp sevdiklerini göremeyeceğini düşündün mü? kaçırdıkların kaybettiklerin kırdıkların hiç aklına geldimi? o yüzden en iyisini yapıp tüm sevdiklerine haykır. İYİKİ VARSIN diye Ben başladım bile İYİKİ VARSIN İYİ AKŞAMLAR..EIini tutup,gozIerine baktigim Seni seviyorum diye haykirdigim Son Askim sen oIur musun? İyi akşamlar


Ay ıyldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum.içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye İYİ AKŞAMLAR 

GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi akşamlar Herşeyim

uykuya dalarken bile sesin kulaklarımda hayalin gözlerimde..Hiç bırakmıyorum ki onları rüyamda bile.Yoksa yeni güne nasıl başlarım sensiz.SANA BENSİZ GÜNLER YAKIŞIYOR BELKİ AMA BANA SENSİZ HER AN ÖLÜM.

Gece yerini hayallere bıraktığı an ;bir piyona sesi kulağıma gelir; "SEN"nerede olursan ol "BEN" oraya gelirim.


H \ a
A \ k
Y \ ş
I \ m
R \ l
L \ a
I \ r
CENNET BAHÇELERININ GÜLLERI YÜZÜNÜZE BÜLBÜLLERIN NAGMELERI DILINIZE ALLAH'IN SEVGISI GÖNLÜNÜZE BU GÜZEL GÜNÜN BEREKETI ÜZERINIZE OLSUN HAYIRLI AKŞAMLAR  

sensiz dakikalar başlıyor yine  sabaha kadar tavana bakıp dururum heralde iyi akşamlar bitanemYüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi AKŞAMLAR


MutLu, HuzurLu √є Sє√gi DoLuBir Akşam Gєçirмєniz DiLєğiעLє  ς੭ς੭ Ömrünüz Hep Güzel Olsun ς੭    [̲̅H̲̅][̲̅A̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅I̲̅][̲̅R̲̅][̲̅L̲̅][̲̅I̲̅] [̲̅A̲̅][̲̅K̲̅][̲̅Ş̲̅][̲̅A̲̅][̲̅M̲̅][̲̅L̲̅][̲̅A̲̅][̲̅R̲̅]•✿ *•✿ *•✿ *•✿ *•✿ *•✿ *•✿ *•✿*•✿*•✿*•✿

İYİ AKŞAMLAR yaradanım hepinize çoluk ve çocuğumuza mutlu bir uyku ve devaminda güzel bir sabaha uyanmak nasip etsin
Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın.Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin.Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun...
Mutluluğu herkesle paylaşırsın ama acıyı kederi sıkıntıyı sadece birileriyle işte sende o grupdasın iyi akşamlar canıımmm. 

İyi akşamlar sevgilim,yarenim uyumadan önce aklımı uyuduktan sonra rüyalarımı süsleyen biriciğim.En güzel rüyalar senin olsun.iyi akşamlar..
Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım! iyi akşamlar..

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? iyi akşamlar aşkım

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! iyi akşamlar meleğim


Akşamları dalga sahile vurur,Kaybolan cananı arar gibi ;Bulamaz köpürür sonra durulur,Bizlere birini sorar gibi ; iyi akşamlar
Hayalimde,hergece buluşurum seninle.Ay ışığı altında sana aşkla sarılıp,Kulağına aşkımızı fısıldarım doyasıya.Tek sırdaşım,aşkımızın şahididir ayışığı.Ona anlatırım geceleri seni ve aşkımızı. iyi akşamlar

bugün varsın yaşadın peki ya yarınyarın sabah gözleri açamayıp sevdiklerini göremeyeceğini düşündün mü? kaçırdıklarınkaybettiklerinkırdıklarınhiç aklına geldimi?o yüzden en iyisini yapıp tüm sevdiklerine haykır.İYİKİ VARSIN  diyeBen başladım bileİYİKİ VARSIN        İYİ AKŞAMLAR..


Meyaba ben deldim hemen dızma bi şey diiip ditcem ben vayya ben sana seni deliler gibi seviyoyum dimek için geldim....:) :) :) ''

İYİ AKŞAMLAR'' Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi akşamlar.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi akşamlar.
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi akşamlar.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sende beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene İyi akşamlar gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin Bende gönderiyorum canım sana Öptüm biriciğim iyi akşamlar sanaArtık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sanaSevgi yağmuru olsam yağsam odana Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne belki bu gece İYİ AKŞAMLAR
Yastığa kafanızı huzurlu mutlu koya biliyorsanız ne mutlu size değerini bilin; sizi mutlu eden şeylerin. İyi Akşamlar herkese.

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, Bir rüya gibisin beklerim seni, iyi akşamlar yıldız gözlüm.RÜYANDA ÖPERİM SENİ
Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi akşamlar dilerim.Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlarGeceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem iyi akşamlar.
güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ akşamlar diyesim geldi...


Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım. 


rüyaların en güzelini görürken allahın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim. 


Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi akşamlar


Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem akşamlar.sensiz dakikalar başlıyor yine  sabaha kadar tavana bakıp dururum heralde iyi akşamlar bitanemDünyada bir eşi benzeri daha olmayan tek varlığım, benim olan ve her şeyden değerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun..Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.
Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.