hayırlı sabahlar mesajları / sözleri - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

Hayırlı sabahlar mesajları, hayırlı sabahlar mesajları resimli, hayırlı sabahlar resimleri, hayırlı sabahlar sözleri, 
hayırlı sabahlar mesajları / sözleriGeçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim Hayırlı sabahlar
Hiçbir zaman, hiçbir insanın unutamayacağı bir güzellik var, o da bir insanın bir insandan gördüğü yürekten bir sevgidir. Hayırlı sabahlar.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar

Sabahın En Değerli Ve En Parlak Işıkları Hayatınıza Doğsun, GÜNAYDIN DOSTLAR. 

Günaydın! Kalpleri, gözleri, güne mutlulukla şükürle uyanan gözler. Allah'ım işinizi rast getirsin. İyi Sabahlar.

Allah’ım bizleri her türlü kötülüklerden ve şeytanın şerrinden korusun. Rabbim günümüzü hayırlı etlesin. Hayırlı Sabahlar.

Hayırlı Sabahlar. Rabbim günümüzü hayır eylesin, kazadan beladan uzak, onun rızasını kazanmaya çalışan kullardan eylesin. 

Günaydın sol yanım, uykulu gözlerinden öperim.

Hüznümü sabahın aydınlığı ile gideren, sabahı bize huzurlu kılan Allah'a hamd olsun. Hayırlı sabahlar. 

Yeni günün size huzur getirmesi dileğiyle hayırlı sabahlar…

Günaydınlar. En güzel sabahlar, gözlerinizdeki hiç bitmeyen umutlar kadar berrak olsun. Hayırlı Sabahlar.

BU DÜNYADA HERKES AŞKI TATSIN, AŞIK OLUP DELİCE SEVSİN, SEVDİĞİNİN DEĞERİNİ ONU KAYBEDİNCE DEĞİL, SEVERKEN BİLSİN.HAYIRLI SABAHLAR

Yaşayın! İçinizdeki şahane ömrü sürün. Hiçbir şey boşa gitmesin. Heran yeni heyecanlar arayın. Hiçbir şeyden korkmayın... ;) -- Oscar Wilde hayırlı sabahlar

Bu sabah, mavi gökyüzü sevgiyi gönlünüze, Aşkı usulca kalbinize bıraksın. Güneş her zaman doğsun Ve.. Her doğan güneş size mutluluk ve sevgi getirsin. Hayırlı mutlu sabahlar..! 

Bugün uzaklarınız yakın, dualarınız kabul, kötülükler sizden uzak olsun. Neşeniz bol, işleriniz hayırlı, kazancınız bereketli olsun. Ama en önemlisi sağlık olsun hayırlı sabahlar. Günaydınlar.

Bu sabah mutluluğa aç pencereni, bir güzel arın dünkü kederinden. Pencerelerimiz her daim güzelliklere açılsın, çok mutlu güzel bir gün geçirmen dileğiyle. Günaydınlar.

Sabah olduğunda insanı sevdiğinden ayırmak günahtır deyip, yatağıma sarılırım. Umarım bir gün işe yarar. Günaydın.

Kazasız, belasız, acısız, dertsiz, mutlu ve huzur dolu bir gün dileğimle günaydın, hayırlı sabahlar.

Günümüz uzak olsun kazadan, beladan, Rabbim yeni başladığımız bu günümüzü dünümüzden daha hayırlı ve huzurlu kılsın. Sabahınız aydın, gününüz mutlu olsun. 

Bir Müslümanın Müslüman kardeşine yaptığı dua kabul olurmuş. Dualarda buluşmak dileğiyle herkese günaydın…

Sabaha ulaşanlara selam ulaştırana şükürler olsun. Bütün güzelliklerde sizlerin olsun. Mutlu Sabahlar. 

Güne başlarken kızdığın, kırıldığın yahut kin beslediğin o insana dua et, bunu tüm yüreğinle hissederek yap. Kalbinin nurlandığını, yüzünün aklandığını tüm hücrelerinin huzur kapladığını göreceksin. İşte o zaman gün senin için aydınlık olacaktır. Hayırlı sabahlar dilerim.

Öyle güzel bir gün geçirin ki; Olmaz dediğiniz olsun, bitmez dediğiniz bitsin, sabrettiğinize değsin ve yüzünüz hiç gülmediği kadar gülsün. Günaydınlar.

Güzellik yaratmak için hep bir sebep vardır...günaydın

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın mutlu olsun. Huzurlu GÜNLER..! 

Allahu teâlâ' nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin. Hayırlı Sabahlar.

Yeni başlayan günümüz kazalardan belalardan uzak olsun. Allah’ım günün akşamına sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde kavuşmak nasip etsin. Günaydınlar olsun.

Yüce Mevla’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Allah’ım hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin. Hayırlı sabahlar.

Bizlerin gecesini huzur içinde geçirip bir günümüzü daha aydınlatan Allah’a şükürler olsun. Herkese günaydın olsun.

Yeni başlayan bugünümüzde Allah’ın rızasını kazanarak geçsin inşallah. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı sabahlar.

Şükürler olsun ki huzur içinde uyuyup imanla yeni doğan güne merhaba dedik. Günümüz aydın olsun.

Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğiyle gününüz aydın, kalbiniz huzurlu olsun. Hayırlı sabahlar

Rabbim her türlü sıkıntıdan uzak, gönül ferahlığıyla bir gün geçirmek nasip etsin. Herkese günaydın.

Öyle güzel yollar vardır hakka yürümek için, öyle ibadetler vardır Allah’a şükürler için ve öyle dostlar vardır her sabah günaydın demek için.

Rabbim yeni başladığımız bu günümüzde de; elimizi Kuran ‘sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Hayırlı sabahlar.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Mevla’ya sonsuz şükürler olsun. Gününüz aydın olsun. 

Günaydın uzak diyarlarda dosttan bir selam bekleyene, günaydın iman ile kalplerini Allah’a teslim edenlere, günaydın fakire, yoksula, zengine, yolcuya, işçiye, öğrenciye, memura, amire, herkese günaydın.

Yüce Mevla’nın rahmet kapısı hiç kapanmaz, umut ile ellerini açanlar boş dönmez. Dua ve selam ile hayırlı sabahlar.Merhaba yeni güne Merhaba hayata Umut ettiğiniz ne varsa Olması dileğiyle... Size, Bana, Hepimize..hayırlı sabahlar

Sabahlarınız hayırlı ve umutlu olsun, Yüce Mevlam gününüzü bereketli ve huzurlu eylesin. Hayırlı sabahlar.

Rabbim ne verirse hayırlısını versin, bizleri de kendine şükür eden kullarından eylesin. Gününüz aydın olsun, gönlünüze huzur dolsun. 

Belki bugün ben, yarın başkası, başka bir gün başka birisi sana hayırlı sabahlar diyecek. Güzel insanlara günaydın diyen mutlaka birisi olacak.

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın mutlu olsunHayırlı sabahlar

yeni doğan her günde içinde açan çiçekler daha da renklensin, her günün birbirinden aydınlık ve umut dolu olsun. Evinizde sağlık, huzur, neşe ve bereket hiç eksilmesin... Mutlu bir gün dileğiyle.hayırlı sabahlar


Rabbim bizleri gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı Sabahlar.


Bazen bir kelebeğin ömrü kadardır hayat. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya.hayırlı sabahlar


dünyanız mutIu hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. hayırlı sabahlar
Mutluluk dolu güzel bir gün  diliyorum.Hayırlı sabahlar


Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanadında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde umut, gözlerinde sadakat, kuyruğunda aşk, gagasında ise günaydın öpücüğü yanağını uzat. :))


Her türlü sıkıntıdan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz kıymetli günlerin ömrünüze yayılması dileğiyle hayırlı sabahlar

Hayatı boyunca herkez birini bulur.Ama yalnızca bazıları birbirini bulur (günaydın)

"Sabahın erken saatlerinde bereket ve başarı vardır."Hayırlı Sabahlar


hayırlı sabahlar mesajları / sözleri
Hayatta bazen mutlu olduğun için değil; Gıcıklık olsun diye güleceksin :) :) :) GÜNAYDIN

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma…Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa Beni düşünüyor ve Benim Onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın Meleğim.Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim

Bugün kapılarımız  güzel insanlara açılsın.Bugün telefonlarımız güzel haberler için çalsın.Bugün beklenen tüm güzel şeyler gerçekleşsin.Hayırrlı sabahlar

Hayırlı Sabahlar Bugün Birinin Gülümseme Sebebi Olmaya Ne Dersin…….

Hayallerimizi tutsak ettik Huzuru ararken Yaşamayı unuttuk Mutluluk pesinde koşarken Bırakmalıyız herşeyi Anı yaşamak dururken....hayırı sabahlar

Günümüz aydın; keyfimiz de şansımız da huzurumuz da bol olsun. Tüm işlerimiz rast gitsin💙 Günaydın 💗


Aşkım Sana, Hasretim Sana, Ömrüm Sana, Yüreğimden Gelen En Sıcak GÜNAYDIN Sadece ve Sadece SANA
Günaydın hayırlı sabahlar günün aydınlığı sabahın hayırı bereketi tüm güzellikleri üzerinize olsun allah'a emanet olun


UNUTMA Sevdası büyük olanın imtihanı da büyük olur.(GÜNAYDIN)Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.


Bende hayat seninle başlar, seninle biter, bir mesaj gönder de canlansın bu beden, GÜNAYDIN bitanem


Bir gece daha bitti sensiz yeni güne başladı kalbim ümitsiz simdi kızsam da sana gittin diye içim acıyor hala ah keşke kalsaydı diye..ne kadar bilmeyecek olsan da bu günde yüreğim seninle günaydın sevdiğim...Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.


Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!
Bitanem,her ne kadar aramızda mesafeler olsa da kalbim ve aklım sana tahmin edemeyeceğin kadar yakın..seni her zaman bütün kalbimle seveceğim..en güzel kokulu öpücükleri sana gönderiyorum günaydın her şeyim,günaydın meleğim,günaydın.


Bu sabah bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bitanem
Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.


Bugün de gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep Sen varsın bebeğim yaşarcasına GÜNAYDIN BİRTANEM.


Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı


 SAYIN ABONEMİZ BU BİR GÜNAYDINCELL MESAJIDIR. BU MESAJ 1 MİLYON KİŞİ ARASINDAN YALNIZCA SİZE GÖNDERİLMİŞTİR. KOCAMAN BİR GÜNAYDIN. DİĞER 1 MİLYON 999 bin KİŞİDE ÇATLASINDaraldığın zamanlar olacaktır… Hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun...<
Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.
Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarım da hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni bastan yasanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınnn
Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…
Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…
Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum aşkımmm
Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın
En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkımm
Esip esip geç ey deli rüzgâr geldiğin yerden yarim kokusu çağlar yollara dağlara rüzgara günaydın özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın...
Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm